תופעות ברולטה

חוקי המקרה העליונים שולטים גם בתופעות הימורים כמו למשל תופעות היווצרות דמויות במשחק הרולטה, הידוע יותר בשם חוק הדמויות.

המהמר האמיתי הוא חוקר אמיתי. הוא ילמד וינתח את כל החוקים המנסים לשכלל שיטה לטובתו, בניסיון להתחמק או לעקור רולטה.

אבל אף אחד לא נמצא באשליה שהם יכולים להצליח במובן המוחלט htpps://rootcasino-il.com/רולטה-אונליין-בישראל/. רולטה היא לא רק מכונה אלא גם חיה שמעצם טבעה מורדת ברצון המאמן. השחקן מצליח לאלף אותה אך לא לשעבד אותה באופן פסיבי לרצונה. השיטות והאסטרטגיות הרבות משמשות רק כדי למנוע גישה קטסטרופלית לשולחן הירוק.

דוגמה מספרית להבדל ברולטה

דוגמה לאסטרטגיית רולטה דוגמה מספרית להבדל המופעל על משחק הרולטה.

בואו נניח את ההבדל בינינו על ידי בחינת 100 זריקות.

השורש הריבועי של המספר 100 הוא 10. ערך ההשלכה האפשרית ב 100 פעימות יכול לנוע בין מינימום פעמיים 10 למקסימום חמש פעמים 10, ולכן הוא בין 20 ל 50. השלכה של פחות מ 20 אינה צריכה להיות לקחת בחשבון, קרטו גדול מ- 50 לא יכול להתרחש.

בואו נזכור שכשאנחנו מדברים על הפער אנחנו תמיד מתכוונים לזה השלילי שמעניין אותנו, שכן ניכר שאם יוצאים 25 שחורים ו -75 אדומים, המהווים את הפער של 50, זה השחקן שמשחק שחור שסובל.

דוגמא למשחק עם מסה שווה לרולטה

הסבר ודוגמה מספרית לאופן המשחק במשחק באותה מסה כמו הרולטה הצרפתית.

בואו ניקח דוגמה מספרית, נניח שאנחנו נמצאים ביציאה של אלף זריקות שחור ואדום, מתוכם 550 שחורים, 400 אדומים ו -50 אפסים.

אם היינו משחקים את כל הזריקות עם אותה מסה על אדום היינו מאבדים 150 חתיכות על ההבדל בין שחור לאדום ו 25 חתיכות עבור 50 השחורים, בסך הכל 175 חתיכות. אבל, אם במקום זאת הצלחנו לשחק רק 300 מאלף פעימות אלה, מתוכן 100 שחורים, 180 אדומים ו -20 אפסים, היינו זוכים ב -80 חלקים על ההבדל בין שחור לאדום ונפסיד 10 חלקים עבור יציאה מהאפסים, בסופו של דבר נזכה בסך הכל ב -70 חלקים. כדי להשיג תוצאה חיובית, עלינו לבחור את הצילומים על פי קריטריון הגיוני.

אך כל חובבי משחק הרולטה יודעים היטב כי במשחק זה לעיתים הקריטריון ההגיוני אינו קיים, או ליתר דיוק, מה יהיה הקריטריון ההגיוני הזה? שוב בצורה תיאורטית, עלינו לנסות לייעל את ההימורים שלנו על ידי ניצול ההפרש המינימלי והמקסימלי.