Il Baccarat

Aby lepiej zrozumieć fazy gry w Baccarat, weźmy przykład rozgrywki house versus napastnicy podczas gry.

Wyobraźmy sobie, że prawa końcówka otrzymała twarz i 4, prosi o kartę, 7 zostaje odsłonięta, jej punkt z 4 spadł do 1. Lewa końcówka otrzymała 9 i 7 i dlatego stoi. punkt to 6. Krupier odkrywa 8 i 7, jego punkt to 5.

Krupier ma pięć możliwości (wyłączając 8 i 9) przeciwko jednej, która nie płaci po prawej stronie, ponieważ wygrywa, i jedną przeciwko jednej, która nie płaci, ponieważ jest remis. Suma kursów jest na jego korzyść, w tym przypadku wygrywa z prawej strony i przegrywa z lewej. Ale należy również wziąć pod uwagę wartość zakładów po prawej stronie i tych po lewej stronie, ponieważ ma to duże znaczenie dla zachowania krupiera i może sprawić, że odstąpi od reguły. .

Słowniczek Chemin de Fer i Baccarat

Mały słownik pozwalający zrozumieć główne terminy używane w grze Chemin de Fer i Baccarat w kasynie.

Sabot: to dystrybutor, w którym pracownik odkłada karty po przetasowaniu.

Bankier: to gracz, który trzyma but. W rzeczywistości but jest wręczany każdemu graczowi po kolei.

Pointer: to gracz, który nie ma buta.

Bakarat: to minimalny punkt uzyskany przez dodanie wartości dwóch kart rozdanych każdemu graczowi.

Odbijanie: kiedy suma kart wskaźnika jest równa 8 lub 9. Wskaźnik pokazuje karty, a tym samym uniemożliwia bankierowi zażądanie trzeciej karty.

Egalité: gdy punkty zdobyte przez błąd i wskaźnik mają taką samą wartość.

Zadzwoń do sprzedawcy w grze Baccarat

W grze Baccarat praktykowanej przy stole kasyn naziemnych, każdy gracz może zadzwonić do banku w dowolnym momencie gry, praktycznie może poprosić o postawienie całej kwoty, jaką ma w danym momencie bank.

Kiedy krupier zostaje wezwany, wszyscy pozostali gracze są wykluczeni, a walka toczy się między dwiema osobami.

W przypadku, gdy nikt nie dzwoni do krupiera, wszyscy gracze mogą obstawiać różne kwoty, a gra toczy się regularnie między krupierem a typami. Jeśli po ujawnieniu kart krupier przegrał, suma różnych wygranych zakładów powinna być większa niż ta dostępna dla krupiera. legalne kasyna w polsce, same zakłady są wypłacane począwszy od końcówek, aż do wyczerpania się dostępności.

Jeśli krupier skacze, tj. Wyczerpie się cała dostępna kwota, nawet zanim skończą się karty w bucie, mówi się, że istnieje kontynuacja, która jest dostępna dla licytanta, który zaoferował najwyższą cenę, to znaczy dla tego gracza, który chce uczynić najwyższą dostępną ofertę. suma, aby usiąść zamiast ławki.

Rozdanie składa się z sześciu paczek francuskich kart, które są umieszczane w bucie.

Uwaga: Baccarat online ma nieco inne zasady z przyczyn technicznych.

Banco vs Baccarat Tips

Granie w grę Banco (gracz trzymający rozdającego) vs Punte (gracze) przy stole Baccarat w tradycyjnym kasynie. Pamiętam, że w kasynach online Baccarat house jest zarządzany przez dealera lub pracownika, jeśli gramy w wersji live.

Na środku jednej strony stołu siedzi gracz trzymający rozdającego, którym może być przedstawiciel kasyna lub inny gracz. Musi zadeklarować, jaką sumę zamierza włożyć do gry i która stanowi rozdającego. Ma również za zadanie rozdawanie kart uczestnikom gry.

Po jego bokach siedzi dwóch innych graczy, którzy nazywają się Punte i grają przeciwko krupierowi.

Wokół stołu do gry. W dwóch oddzielnych sektorach po prawej i lewej stronie dowolna liczba graczy może siedzieć lub stać, nawet grając przeciwko krupierowi, ale nie otrzymują kart i nie podążają za losem końcówki, która jest po stronie, w której stawiano zakład.

Również ta opcja gry istnieje tylko w prawdziwych kasynach, w wirtualnych pokojach gier nie ma stałych graczy, którzy mogą biernie uczestniczyć w grze. Nawet jeśli ostatnio pojawiły się pokoje zwane „nieograniczonymi”, czyli mają możliwość zaangażowania nawet pasywnych graczy. W tej chwili taka możliwość istnieje tylko w przypadku gry w blackjacka na żywo.

Kiedy gra nie jest rozgrywana tylko przez trzy osoby, napastnicy, którzy ponoszą odpowiedzialność za wszystkich, którzy grają na nich, nie mają prawa regulować się według własnego uznania, ale muszą przestrzegać ustalonych zasad.

Sprzedawca, który jest odpowiedzialny tylko przed sobą, może dostosować się do swoich upodobań.